ЩО ОСОБЛИВОГО?

Конкурентоспроможні ціни і максимально ефективний процес укладання угоди якісно виділяють нас серед конкурентів, а також допомагають нам успішно будувати відносини з потенційними клієнтами та підтримувати зв'язки з існуючими. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, обсяги продажів компанії безперервно ростуть.

Переваги роботи з нами:

  1. Оптімальное співвідношення ціна / якість. Постачальники EUROBOTS-IME - це компанії зі світовими іменами, такі як KUKA, ABB, FANUC, MOTOMAN, KAWASAKI. Розумна цінова політика разом з високою якістю продукції є одним з наших конкурентних переваг.
  2. Інтеграція роботів. EUROBOTS-IME допоможе Вам з вибором фахівців, які швидко і якісно інтегрують роботів у виробництво.
  3. Передпродажне обслуговування, проведене компанією EUROBOTS-IME, включає весь спектр ремонтно-відновлювальних робіт, що здійснюються командою висококваліфікованих інженерів і техніків. На нашу продукцію надається гарантія 6 місяців.
  4. Післяпродажне обслуговування. Однією з ключових послуг EUROBOTS-IME є після продажний супровід клієнта. Багато з них згодом стають нашими партнерами.