ДОБОТ Кобот DOBOT CR10

CR10 має максимальний радіус дії 1525 мм і максимальну робочу швидкість 4 м/с. З технологією компенсації параметрів DH і алгоритмом придушення вібрації.

CR10 є надзвичайно універсальним і надійним під час роботи на високій швидкості та ідеально підходить для палетування, розпакування, транспортування, завантаження та розвантаження, полірування, складання, склеювання, 3D-друку, фрезерування з ЧПУ, лазерного гравірування, загвинчування, збирання бункерів тощо. задовольнити потреби споживчої електроніки, напівпровідників, автомобілів, продуктів харчування та напоїв, металообробки та охорони здоров’я.

Dobot CR10 розроблено зі зручними функціями для забезпечення простоти використання та програмування. Він пропонує кілька варіантів програмування, включаючи графічний інтерфейс (наприклад, scratch), сценарії з використанням мов програмування (LUA) або API (C, C#, Python, Kotlin...), а також можливість навчати робота, переміщуючи його вручну. Це робить його доступним для користувачів з різним рівнем знань.

Крім того, Dobot CR10 оснащений розширеними функціями безпеки, включаючи виявлення зіткнень і можливості аварійної зупинки, що забезпечує безпечне робоче середовище.

Загалом Dobot CR10 — це потужна й універсальна роботизована рука, яка пропонує рішення автоматизації для промислових і дослідницьких застосувань, пропонуючи точність, адаптивність і простоту використання.

вага 40 кг
Максимальне корисне навантаження 10 кг
Робочий радіус 1300 мм
Максимальний охоплення 1525 мм
Номінальна напруга DC48V
Максимальна швидкість TCP 4 м/с
Діапазон руху J1 ±360°
J2 ±360°
J3 ±160°
J4 ±360°
J5 ±360°
J6 ±360°
Максимальна швидкість суглоба J1/J2 120°/с
J3/J4/J5/J6 180°/с
Інтерфейс кінцевого ефектора вводу/виводу DI/DO/AI 2
AO 0
Інтерфейс зв'язку спілкування RS485
Введення/виведення контролера DI 16
DO/DI 16
AI/AO 2
Інкрементний кодер ABZ 1
Повторюваність ±0,03 мм
спілкування TCP/IP, Modbus, Wi-Fi
Рейтинг IP IP54
температура 0° ~ 45° C
Споживання енергії 350 Вт
Матеріали Алюмінієвий сплав, ABS пластик

Області застосування

Дугове зварювання , Палетизація , Завантаження та розвантаження деталей , Обробка деталей , Полірування , Вимірювання , Збірка деталей , Приклеювання - клейове з’єднання , 3C Electronics , Advanced Manufacturing , Education

Зображення

Відео

Діаграми