ЗНАТИ ЯК

Більше п'ятнадцяти років досвіду роботи в промислової робототехніки ми пишаємося мати ноу-хау в області роботів від великих виробників, таких як Fanuc, Kuka, ABB, Yaskawa - Motoman і Kawasaki.

Крім наших здібностей в процесі обслуговування промислових роботів, як механічно, так і електричної частини, наша досвідчена команда висококваліфікованих вміє проектувати, тестувати, а також підтримка роботизовані в різних додатках. Наше ноу-хау охоплює весь процес - від проектування і моделювання в автономному режимі, програмування, введення в експлуатацію, а також обслуговування. Це дозволяє нам здійснювати поставки рішень під ключ по всьому світу.

Ми також можемо доповнювати та збирати різні роботизовані периферійні пристрої, такі як лінійні доріжки, комплекс з декількох позиционеров і зажимами, як ви можете бачити нижче на фотографіях.

Наші рішення можуть повністю інтегровані в основні технології для широкого спектра застосувань. Наші фахівці в галузі робототехніки, в області зварювання, 3D обробки та загальної обробки допоможуть в реалізації будь-яких ваших завдань.