ДОБОТ DOBOT CR10S cobot (SafeSkin)

CR10 має максимальний радіус дії 1525 мм і максимальну робочу швидкість 4 м/с. З технологією компенсації параметрів DH і алгоритмом придушення вібрації.
Оснащений технологією SafeSkin для попереднього виявлення зіткнення, CR5S забезпечує ефективну співпрацю між людиною та машиною.

Удосконалена технологія SafeSkin другого покоління пропонує розширені функції, включаючи покращене безконтактне виявлення з діапазоном 15 см і високоефективним часом відгуку 10 мс, що забезпечує більш високу швидкість операцій між людиною та машиною. Це також зменшує пошкодження від зіткнення на 90% на високих робочих швидкостях.

CR10S є надзвичайно універсальним і надійним під час роботи на високій швидкості та ідеально підходить для палетування, розпакування, транспортування, завантаження та розвантаження, полірування, складання, склеювання, 3D-друку, фрезерування з ЧПУ, лазерного гравірування, загвинчування, збору бункерів тощо. задовольнити потреби споживчої електроніки, напівпровідників, автомобілів, продуктів харчування та напоїв, металообробки та охорони здоров’я.

Пристрій розроблено зі зручними для користувача функціями з метою бути дизайном «plug and play», що забезпечує швидке розгортання за допомогою різноманітних аксесуарів, доступних у нашій екосистемі. Він пропонує кілька варіантів програмування, включаючи графічний інтерфейс (наприклад, scratch), сценарії з використанням мов програмування (LUA) або API (C, C#, Python, Kotlin...), а також можливість навчати робота, переміщуючи його вручну. Це робить його доступним для користувачів з різним рівнем знань.
Крім того, ним можна керувати за допомогою смартфонів, планшетів і комп’ютерів.

вага 40 кг
Максимальне корисне навантаження 10 кг
Робочий радіус 1300 мм
Максимальний охоплення 1525 мм
Номінальна напруга DC48V
Максимальна швидкість TCP 4 м/с
Діапазон руху J1 ±360°
J2 ±360°
J3 ±160°
J4 ±360°
J5 ±360°
J6 ±360°
Максимальна швидкість суглоба J1/J2 120°/с
J3/J4/J5/J6 180°/с
Інтерфейс кінцевого ефектора вводу/виводу DI/DO/AI 2
AO 0
Інтерфейс зв'язку спілкування RS485
Введення/виведення контролера DI 16
DO/DI 16
AI/AO 2
Інкрементний кодер ABZ 1
Повторюваність ±0,03 мм
спілкування TCP/IP, Modbus, Wi-Fi
Рейтинг IP IP54
температура 0° ~ 45° C
Споживання енергії 350 Вт
Матеріали Алюмінієвий сплав, ABS пластик

Області застосування

Завантаження та розвантаження деталей , Обробка деталей , Збірка деталей , 3C Electronics

Зображення

Відео

Діаграми