ДОБОТ DOBOT CR5 кобот

Dobot CR5 — це універсальний і вдосконалений робот, призначений для автоматизації різноманітних завдань і процесів.

Його можна використовувати для таких завдань, як операції підбору та розміщення, складання, 3D-друк, фрезерування з ЧПУ, лазерне гравірування, загвинчування, збирання контейнерів тощо, щоб задовольнити потреби споживчої електроніки, напівпровідників, продуктів харчування та напоїв, металообробки та охорони здоров’я. .

Dobot CR5 розроблений із зручними функціями для забезпечення простоти використання та програмування. Він пропонує кілька варіантів програмування, включаючи графічний інтерфейс (наприклад, scratch), сценарії з використанням мов програмування (LUA) або API (C, C#, Python, Kotlin...), а також можливість навчати робота, переміщуючи його вручну. Це робить його доступним для користувачів з різним рівнем знань.

Крім того, Dobot CR5 оснащений розширеними функціями безпеки, включаючи виявлення зіткнень і можливості аварійної зупинки, що забезпечує безпечне робоче середовище.

Загалом Dobot CR5 — це потужна й універсальна роботизована рука, яка пропонує рішення автоматизації для промислових і дослідницьких застосувань, пропонуючи точність, адаптивність і простоту використання.

 

вага 25 кг
Максимальне корисне навантаження 5 кг
Робочий радіус 900 мм
Максимальний охоплення 1096 мм
Номінальна напруга DC48V
Максимальна швидкість TCP 3 м/с
Діапазон руху J1 ±360°
J2 ±360°
J3 ±160°
J4 ±360°
J5 ±360°
J6 ±360°
Максимальна швидкість суглоба J1/J2 180°/с
J3/J4/J5/J6 180°/с
Інтерфейс кінцевого ефектора вводу/виводу DI/DO/AI 2
AO 0
Інтерфейс зв'язку спілкування RS485
Введення/виведення контролера DI 16
DO/DI 16
AI/AO 2
Інкрементний кодер ABZ 1
Повторюваність ±0,02 мм
спілкування TCP/IP, Modbus, Wi-Fi
Рейтинг IP IP54
температура 0° ~ 45° C
Споживання енергії 150 Вт
Матеріали Алюмінієвий сплав, ABS пластик

Області застосування

Дугове зварювання , Завантаження та розвантаження деталей , Обробка деталей , Приклеювання - клейове з’єднання , 3C Electronics , Advanced Manufacturing , Education

Зображення

Відео

Діаграми