ДОБОТ DOBOT CR7 кобот

Dobot CR7 — це універсальна та вдосконалена роботизована рука, призначена для автоматизації різноманітних завдань і процесів.

Його можна використовувати для таких завдань, як підбір і розміщення операцій, завантаження та розвантаження, полірування, складання, склеювання, 3D-друк, фрезерування з ЧПУ, лазерне гравірування, загвинчування, збирання контейнерів тощо, щоб задовольнити потреби побутової електроніки, напівпровідників, автомобілів , харчова промисловість і виробництво напоїв, металообробка та охорона здоров'я.

Dobot CR7 розроблено зі зручними функціями для забезпечення простоти використання та програмування. Він пропонує кілька варіантів програмування, включаючи графічний інтерфейс (наприклад, scratch), сценарії з використанням мов програмування (LUA) або API (C, C#, Python, Kotlin...), а також можливість навчати робота, переміщуючи його вручну. Це робить його доступним для користувачів з різним рівнем знань.

Крім того, Dobot CR7 оснащений розширеними функціями безпеки, включаючи виявлення зіткнень і можливості аварійної зупинки, що забезпечує безпечне робоче середовище.

Загалом, Dobot CR7 — це потужна й універсальна роботизована рука, яка пропонує рішення автоматизації для промислових і дослідницьких застосувань, пропонуючи точність, адаптивність і простоту використання.

вага 24,5 кг
Максимальне корисне навантаження 7 кг
Робочий радіус 800 мм
Максимальний охоплення 990 мм
Номінальна напруга DC48V
Максимальна швидкість TCP 3 м/с
Діапазон руху J1 ±360°
J2 ±360°
J3 ±160°
J4 ±360°
J5 ±360°
J6 ±360°
Максимальна швидкість суглоба J1/J2 180°/с
J3/J4/J5/J6 180°/с
Інтерфейс кінцевого ефектора вводу/виводу DI/DO/AI 2
AO 0
Інтерфейс зв'язку спілкування RS485
Введення/виведення контролера DI 16
DO/DI 16
AI/AO 2
Інкрементний кодер ABZ 1
Повторюваність ±0,02 мм
спілкування TCP/IP, Modbus, Wi-Fi
Рейтинг IP IP54
температура 0° ~ 45° C
Споживання енергії 150 Вт
Матеріали Алюмінієвий сплав, ABS пластик

Області застосування

Завантаження та розвантаження деталей , Обробка деталей , Збірка деталей , 3C Electronics

Зображення

Відео

Діаграми