ДОБОТ DOBOT CR16 кобот

DOBOT CR16 Cobot розроблений для ефективної роботи з більшими корисними навантаженнями та оптимізації трудомістких завдань. При вазі менше 41 кг він може витримувати навантаження до 16 кг і працювати в радіусі дії 1000 мм.

Він добре підходить для різноманітних завдань, таких як палетування, розпакування, транспортування, завантаження та розвантаження, полірування, складання, склеювання, 3D-друк, фрезерування з ЧПУ, лазерне гравірування, загвинчування, збір бункерів тощо. Його широкий спектр застосувань задовольняє потреби таких галузей промисловості, як споживча електроніка, напівпровідники, автомобільна промисловість, виробництво продуктів харчування та напоїв, металообробка та охорона здоров’я.

Dobot CR16 надає перевагу зручності користувача, пропонуючи кілька варіантів програмування для простоти використання та налаштування. Користувачі можуть використовувати графічний інтерфейс, подібний до Scratch, сценарії, що використовують мови програмування, такі як LUA, або використовувати API на таких мовах, як C, C#, Python, Kotlin тощо. Крім того, робота можна навчити вручну, фізично переміщаючи його, забезпечуючи користувачам із різним рівнем досвіду.

Безпека є ключовим фактором для Dobot CR16, який оснащений розширеними функціями, такими як виявлення зіткнень і можливості аварійної зупинки. Ці функції забезпечують безпечне робоче середовище, захищаючи як робота, так і операторів.

Підводячи підсумок, DOBOT CR16 Cobot — це потужна та універсальна роботизована рука, призначена для роботи з більшим корисним навантаженням і забезпечує більший робочий радіус, що дозволяє замінити важку ручну роботу з обробки. Завдяки зручним для користувача параметрам програмування, розширеним функціям безпеки та адаптованості до різних галузей промисловості CR16 пропонує точність, надійність і простоту використання для промислових і дослідницьких програм автоматизації.

вага 40 кг
Максимальне корисне навантаження 16 кг
Робочий радіус 1000 мм
Максимальний охоплення 1223 мм
Номінальна напруга DC48V
Максимальна швидкість TCP 3 м/с
Діапазон руху J1 ±360°
J2 ±360°
J3 ±160°
J4 ±360°
J5 ±360°
J6 ±360°
Максимальна швидкість суглоба J1/J2 120°/с
J3/J4/J5/J6 180°/с
Інтерфейс кінцевого ефектора вводу/виводу DI/DO/AI 2
AO 0
Інтерфейс зв'язку спілкування RS485
Введення/виведення контролера DI 16
DO/DI 16
AI/AO 2
Інкрементний кодер ABZ 1
Повторюваність ±0,03 мм
спілкування TCP/IP, Modbus, Wi-Fi
Рейтинг IP IP54
температура 0° ~ 45° C
Споживання енергії 350 Вт
Матеріали Алюмінієвий сплав, ABS пластик

Області застосування

Збереження преси , Палетизація , Завантаження та розвантаження деталей , Обробка деталей , Полірування , Вимірювання , Збірка деталей , Приклеювання - клейове з’єднання , 3C Electronics , Advanced Manufacturing , Education

Зображення

Відео

Діаграми