ДОБОТ Приклад: рішення для палетування Dobot

Це приклад того, як ви можете використовувати кобот Dobot для палетування: високошвидкісний і надійний підхід до завдань палетування. Завдяки використанню спільних роботів (коботів) це рішення піклується про підйом важких предметів (8 кг), одночасно забезпечуючи гнучкість для розширення робочого діапазону за рахунок підйомних опор. Це ефективно звільняє працівників від повторюваної роботи, що призводить до підвищення загальної ефективності.

Набір для палетування, наданий Dobot, включає основні компоненти, такі як CR10, вакуумний захват, підйомна стійка, датчик виявлення піддонів та індикатор. Ці модулі розроблені для бездоганної інтеграції один з одним, що дозволяє працювати за принципом plug-and-play. Процес налаштування простий і зрозумілий, не потребує знання програмування. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користувача оператори керуються процесом налаштування, що дозволяє коботу почати роботу протягом короткого проміжку часу (від 5 до 10 хвилин).

Рішення також пропонує оптимізовані робочі можливості, дозволяючи коригувати в реальному часі на модульному рівні для досягнення максимальної ефективності. Ця функція гарантує, що процес палетування може бути точно налаштований відповідно до конкретних вимог і досягнення оптимальної продуктивності.

Безпека є головним пріоритетом на робочому місці, і рішення Dobot враховує це. Він підтримує інтеграцію світлових завіс і лазерних сканерів від сторонніх постачальників. Використовуючи ці заходи безпеки, рішення забезпечує додатковий рівень безпеки для захисту благополуччя працівників і підтримки безпечного робочого середовища.

Підводячи підсумок, рішення Dobot cobot для палетування забезпечує комплексний і зручний підхід до автоматизації завдань палетування. Завдяки точним і надійним характеристикам, простоті розгортання, оптимізації в реальному часі та зосередженості на безпеці на робочому місці, він пропонує значні переваги з точки зору продуктивності, ефективності та добробуту співробітників.

  • Хід 1400 мм
  • До 8 кг (рекомендовано)
  • Палетування до 1,8м
  • Палетуйте з обох сторін
  • 7 дій в хвилину
  • Спільний
  • ДОДАТКОВО: додаткова безпека (світлова завіса/сканер LiDAR)

Області застосування

Палетизація , Обробка деталей , Advanced Manufacturing

Зображення

Відео

Діаграми