Політика конфіденційності

1. ІНФОРМАЦІЯ до користувача

ЕКСПОРТ ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ машин BILBAO SL , далі Відповідаючи, відповідає за обробку персональних даних Користувача та повідомляє йому, що ці дані будуть оброблятися відповідно до положень Постанови (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року (GDPR ) щодо захисту фізичних осіб стосовно обробки персональних даних та вільного обігу цих даних, для яких надана наступна інформація про лікування:

Кінець лікування: підтримувати комерційні відносини з Користувачем. Операції, які планується проводити, є:

  • Представлення комерційних рекламних повідомлень електронною поштою, факсом, SMS, MMS, соціальними спільнотами або будь-якими іншими електронними чи фізичними засобами, наявними або майбутніми, що дає можливість комерційних повідомлень. Ці повідомлення будуть зроблені ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ та пов'язані з вашими продуктами та послугами, або вашим співробітникам або постачальникам, з якими це досягнуто угоду про просування. У цьому випадку сторонні особи ніколи не матимуть доступу до персональних даних.
  • Провести статистичні дослідження.
  • Процес замовлень, запитів або будь-якого типу запиту, який робить користувач за допомогою будь-якої з контактних форм, доступних їм.
  • Направити інформаційний бюлетень на веб-сайт.

Критерії збереження даних: вони будуть зберігатися в той час, коли існує взаємний інтерес для підтримки кінця лікування, і коли це більше не є необхідним для цієї мети, вони будуть усунені за допомогою адекватних заходів безпеки, щоб гарантувати псевдонімізацію даних або загальний знищення даних. той же

Зв'язок даних: дані не будуть передані третім сторонам, крім юридичних зобов'язань.

Права, які допомагають Користувачеві:

  • Право зняти згоду в будь-який час.
  • Право на доступ, виправлення, переносимість та видалення ваших даних, а також обмеження чи заперечення щодо вашого лікування.
  • Право подати позов до контролюючого органу (agpd.es), якщо він вважає, що лікування не відповідає чинному законодавству.

Контактна інформація для здійснення ваших прав:

Поштова адреса: ПРОМИСЛОВІ МАШИНИ ЕКСПОРТ BILBAO SL .. Промислова власність Удгалдегурен III, 32 Паб. 1 48170 ЗАМУДІО (БІЗКАЯ). Електронна пошта: j.machin@eurobots.net

2. ОБОВ'ЯЗКИ ТА ВИКЛЮЧЕННЯ ХАРАКТЕРИЇ ІНФОРМАЦІЇ, ПЕРЕДБАЧЕНО КОРИСТУВАЧЕМ
Користувачі, позначаючи відповідні поля та вводячи дані у полях, позначені зірочкою (*) у контактній формі або представлені у форматах завантаження, ясно і вільно і однозначно визнають, що їхні дані необхідні для задоволення вашого запиту, провайдером , будучи добровільним включенням даних в інші поля. Користувач гарантує, що особисті дані, надані ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, дійсні і несуть відповідальність за повідомлення про будь-які зміни в них. ВІДПОВІДАЛЬНА інформує і чітко гарантує користувачам, що їхні особисті дані ні в якому разі не будуть передані третім особам, і що коли вони здійснюють будь-яку передачу персональних даних, заздалегідь запитають про чітке, обгрунтовану та недвозначну згоду Користувачів . Всі дані, які запитуються через веб-сайт, є обов'язковими, оскільки вони є необхідними для надання оптимальної послуги Користувачеві. У випадку, якщо всі дані не надаються, не гарантується, що надана інформація та послуги будуть повністю адаптовані до ваших потреб.

3. ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
Це відповідно до положень чинних правил щодо захисту персональних даних, відповідальність відповідає всім положенням правил GDPR щодо поводження з персональними даними про свою відповідальність та явно з принципами, описаними у статті 5 ГДПР , за які вони ставляться до законної, вірної та прозорої по відношенню до зацікавленої сторони і адекватні, доречні і обмежені до того, що необхідно для цілей, для яких вони розглядаються.

ВІДПОВІДАЛЬНІ гарантує, що він впровадив відповідні технічні та організаційні заходи для застосування заходів безпеки, встановлених ГДПР, з метою захисту прав і свобод Користувачів та надав відповідну інформацію, щоб вони могли їх виконувати.