Використані роботи з CadCam

Поява CadCam є найважливішим досягненням серед нових технологій, присвячених віртуальній, а потім і реальній тривимірній реалізації всіх проектів та досліджень промислового, цивільного, рослинного, електронного та медичного будівництва.

До недавнього часу програмне забезпечення Cad-Cam повинно було бути сумісним з великими комп'ютерами, і, перш за все, програмне забезпечення може розвинути взаємозамінність сигналів з антропоморфними роботами найновішого покоління з вражаючою інвестиційною вартістю.

Ми на Euroobots змогли оцінити всі можливості використання CAD-CAM програмного забезпечення, керованого та розробленого кращими комп'ютерними дизайнерами, навіть з роботами, які використовуються для того, щоб запропонувати клієнту добре доступну та амортизовану інвестиційну пропозицію. в найкоротший термін.

Ми пропонуємо сумісну розробку з нашими використаними роботами Kuka Kr210 Krc2 ed.05, з Cad-Cam у відмінному стані: ми співпрацюємо з кращими дизайнерськими та будівельними студіями в Італії, ми маємо підтримку іноземних фахівців, які завжди спеціалізуються на секторі.

Ми завжди можемо мати справу з клієнтом з розробкою більш придатного та сприятливого рішення.

Ми маємо зовнішню підтримку найвищої якості, яка дозволяє нам стикатися з різними запитами з великою безпекою та досвідом.

Для отримання додаткової інформації: 0039 3395310971.

 

Ми завжди пропонуємо потенційним клієнтам зателефонувати нам, щоб ознайомитись з нами і забезпечити, щоб ми також оцінили наші пропозиції.