Fanuc R-1000iA / 130F

В очікуванні надходження
Серія R-1000iA Fanuc сконструйована з 5 або 6 осей вантажопідйомністю до 130 кг та діапазоном до 2,2 метрів. Він спеціаліст з обробки матеріалу, палетизації та точкового зварювання середньої корисної навантаження, стислого, економного дизайну, що характеризується високою швидкістю прискорення, оптимізацією циклів.

Індустріальний робот R-1000iA / 130F компактний, потужний, швидкий з вантажопідйомністю 130кг; що характеризується його універсальністю для роботи в межах невеликих робочих осередків та обмежених приміщень, він може виконувати процеси точечного зварювання, палетування, завантаження / розвантаження або поводження з матеріалами і досі досягають коротких циклів; Він має унікальний рух із високою механічною жорсткістю.
Система керування R-30iB
Останнє покоління передових, ефективних, компактних і складних технологій FANUC, підвищена продуктивність, сучасне інтегроване обладнання та понад 250 програмних функцій. Розроблений таким чином, щоб бути більш інтуїтивним, він оптимізує потужність, що дозволяє знизити споживання енергії, високу продуктивність у часі циклу з більшою швидкістю та точністю.
У неї є високопродуктивна інтегрована програмувальна система управління PMC, яка може отримати доступ до повної системи вводу-виводу робота, що дозволяє легко розділити або асинхронне керування периферійними пристроями, але це не впливає на роботу роботів. Різні монтажні позиції дозволяють економити простір, легко інтегрувати у виробничі осередки, встановлювати різні роботи. Системи управління R-30iB використовують запатентоване безпечне програмне забезпечення FANUC, що означає, що вам не потрібно турбуватися про віруси, хакери чи проблеми зі стабільністю. За допомогою iPendant Touch інтуїтивно зрозумілий, простий і простіший у використанні.
Основні технічні характеристики

Максимальне завантаження робота: 130 кг
Кількість осі: 6
Максимальний горизонтальний досяжність: 2230 мм
Повторюваність: ± 0,03 мм
Контролер: R30iB Plus

Діапазон руху (°)

Ось J1: 360 °
Осі J2: 245 °
Осі J3: 360 °
Осі J4: 720 °
Осі J5: 250 °
Осі J6: 720 °
 
Максимальна швидкість (° / с)

Ось J1: 130 ° / с
Осі J2: 110 ° / с
Осі J3: 120 ° / с
Осі J4: 170 ° / с
Ось J5: 170 ° / с
Ось J6: 250 ° / с
 
Роботові програми
 
Завантаження / вивантаження машини
Складська обробка
Палетизація
Точкове зварювання

Області застосування

Точечная сварка , Укладка на паллеты , Погрузка и выгрузка деталей , Транспортировка деталей

Зображення

Діаграми