Fanuc M-710iC / 50T

В очікуванні надходження
Серія M-710 Fanuc призначена для обробки середніх навантажень, з легкою структурою тонкого зап'ястя та твердої руки. Він спеціаліст з широкого кола питань поводження та сили з навантаженням до 70 кг. забезпечення високої швидкості, гнучкості та надійності; з ступенем захисту IP67 для складних умов, забезпечує більшу точність та продуктивність, легкий доступ до вузьких місць та великий робочий конверт завдяки своєму розташуванню на даху та під кутом.
Модель M-710iC / 50T на вершині промислового робота на рейках на 90° або назад на лінійній осі - це багатопроекторний робот, здатний обробляти навантаження на 50 кг, ця модель робота ідеально підходить для робочих місць, де простір обмежений, може допомогти кілька вертикальних та / або горизонтальних машин для зменшення їх інвестиційних витрат. Це забезпечує максимальну швидкість і швидкість руху.
Система керування R-30iB
Останнє покоління передових, ефективних, компактних і складних технологій FANUC, підвищена продуктивність, сучасне інтегроване обладнання та понад 250 програмних функцій. Розроблений таким чином, щоб бути більш інтуїтивним, він оптимізує потужність, щоб зменшити споживання енергії, високу продуктивність в циклі з більшою швидкістю та точністю.
У неї є високопродуктивна інтегрована програмувальна система керування ПМК, яка може отримати доступ до повної системи вводу-виводу робота, що дозволяє легко розділити або асинхронне управління периферійними пристроями, але це не впливає на роботу роботів. Різні монтажні позиції дозволяють економити простір, легко інтегрувати у виробничі осередки, встановлювати різні роботи. Системи управління R-30iB використовують запатентоване безпечне програмне забезпечення FANUC, що означає, що вам не потрібно турбуватися про віруси, хакери чи проблеми зі стабільністю. За допомогою iPendant Touch інтуїтивно зрозумілий, простий і простіший у використанні.
Основні технічні характеристики

Максимальне навантаження робота: 50 кг
Кількість осі: 6
Максимальна горизонтальна смуга: 1900 мм
Повторюваність: ± 0,07 мм
Контролер: R30iB

Діапазон руху (°)

Осі J1: Залежно від специфікації залізничного транспорту
Осі J2: 261 °
Осі J3: 491 °
Осі J4: 720 °
Осі J5: 250 °
Осі J6: 720 °
 
Максимальна швидкість (° / с)

Осі J1: Залежно від специфікації залізничного транспорту
Осі J2: 175 ° / с
Осі J3: 175 ° / с
Осі J4: 250 ° / с
Осі J5: 250 ° / с
Осі J6: 355 ° / с
 
Роботові програми
 
Обробка деталей
Асамблея

Області застосування

Транспортировка деталей , Сборка деталей

Зображення

Діаграми