Fanuc M-1iA / 0.5S

В очікуванні надходження
Серія Fanuc M-1iA призначена для обробки невеликих деталей, які чудово адаптуються до швидкодіючих процесів, що потребують великої універсальності, структура цих роботів надмірно компактна і компактна, ідеально підходить для інтеграції в машини або виробничі лінії, де обмежене місце. Він поставляється в версії 3, 4 або 6 осі, яка пропонує оптимальну продуктивність завдань електроніки, точної механіки, харчових продуктів або фармацевтичних препаратів.
M-1iA / 0.5S - це робот з чотирма осями, який забезпечує мінімальний цикл роботи для задач із низьким навантаженням, обладнаний одноосьовим зап'ястком і здатний працювати зі швидкістю до 3000 градусів / секунду. Цей робот характеризується його легким дизайном і монтажною універсальністю, що забезпечує гнучкість для установки в невеликих просторах.
Система керування R-30iB
Останнє покоління передових, ефективних, компактних і складних технологій FANUC, підвищена продуктивність, сучасне інтегроване обладнання та понад 250 програмних функцій. Розроблений таким чином, щоб бути більш інтуїтивним, він оптимізує потужність, що дозволяє знизити споживання енергії, високу продуктивність у часі циклу з більшою швидкістю та точністю.
У неї є високопродуктивна інтегрована програмувальна система керування ПМК, яка може отримати доступ до повної системи вводу-виводу робота, що дозволяє легко розділити або асинхронне управління периферійними пристроями, але це не впливає на роботу роботів. Різні монтажні позиції дозволяють економити простір, легко інтегрувати у виробничі осередки, встановлювати різні роботи. Системи управління R-30iB використовують запатентоване безпечне програмне забезпечення FANUC, що означає, що вам не потрібно турбуватися про віруси, хакери чи проблеми зі стабільністю. За допомогою iPendant Touch інтуїтивно зрозумілий, простий і простіший у використанні.
Основні технічні характеристики

Максимальне навантаження робота: 0,5 кг
Кількість осі: 4
Максимальна горизонтальна смуга: 280 мм
Повторюваність: ± 0,02 мм
Контролер: R30iB

Діапазон руху (°)

Осі J1, J2, J3: [Ø 280 x 100] в мм по висоті в мм
Осі J4: 720 °
 
Максимальна швидкість (° / с)

Вісь J1: -
Вісь J2: -
Вісь J3: -
Ось J4: 3000 ° / с
Вісь J5: -
Вісь J6: -
 
Роботові програми
 
Асамблея
Складська обробка
Упаковка
Передача частини
Виберіть і місце
Дозування
Порядок збору

Області застосування

Погрузка и выгрузка деталей , Транспортировка деталей , Измерение , Сборка деталей

Зображення

Діаграми