Fanuc LR Mate 200iD R30iB Plus

В очікуванні надходження

Промисловий робот серії LR Mate представляє багатоцільового робота LR Mate 200iD, який ідеально підходить для кількох промислових застосувань з високою продуктивністю та універсальністю з коротким циклом роботи з дуже передовою технологією сервоприводу та високою жорсткістю, може працювати у вузьких або важкодоступних місцях. Ступінь захисту IP67 за стандартом і чудова якість FANUC.

Система управління R-30iB Plus
Останнє покоління ефективних, компактних та передових технологій FANUC, які можна стекувати, покращена продуктивність із сучасним інтегрованим обладнанням та понад 250 програмними функціями. Розроблений, щоб бути більш інтуїтивним, він оптимізує потужність, щоб зменшити споживання електроенергії, високу продуктивність у часі циклу з більшою швидкістю та точністю.
Він має високопродуктивну інтегровану програмовану систему керування PMC, яка може отримати доступ до всієї системи введення-виводу робота, що дозволяє легко розділяти або асинхронно керувати периферійними пристроями без негативного впливу на продуктивність робота. Різні монтажні положення дозволяють заощадити простір, легко інтегрувати у виробничі осередки, встановити різноманітні роботи. Системи керування R-30iB використовують запатентоване безпечне програмне забезпечення FANUC, що означає, що вам не потрібно турбуватися про віруси, хакери чи проблеми зі стабільністю. З інтуїтивно зрозумілим iPendant Touch, більш розумним і простим у використанні.
Основні технічні характеристики
 
Максимальне навантаження на робота: 7 кг
Кількість осі: 6
Максимальний горизонтальний виліт: 717 мм
Повторюваність: ± 0,018 мм На основі
Контролер: R-30iB Plus
 
Діапазон руху (°)
 
Вісь 1: 360°
Вісь 2: 245°
Вісь 3: 420°
Вісь 4: 380°
Вісь 5: 250°
Вісь 6: 720°
 
Максимальна швидкість (°/с)
 
Вісь 1: 450°/с
Вісь 2: 380°/с
Вісь 3: 520°/с
Вісь 4: 550°/с
Вісь 5: 545°/с
Вісь 6: 1000°/с

Області застосування

Завантаження та розвантаження деталей , Механічна обробка , Обробка деталей , Вимірювання , Збірка деталей

Зображення

Відео

Діаграми